Број на оглас: 3458155
Објавен на: 08.07.2020, 11:28
1 / 12

Polo 1.4 benzin

1.650 € 1.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo 1.4 benzin 8 ventilski mala potrsuvacka so klima odlicno rabori elektrika stakla servo registirano do 04-09-2020