Број на оглас: 3457828
Објавен на: 29.06.2020, 23:53
1 / 6

AUDI A4 2.0 170 KS 2008 S LINE

55 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba servisirano komplet golem servis novi 4 zimski gumi smenet nov set lamela potisna zamaec .kolata e evro 4 mozi da se carini vo makedonija.tel za informacii 075 435 744 Toni