Број на оглас: 3456924
Објавен на: 25.09.2020, 20:44
1 / 9

PASSAT 2.0 TDI.103kw 140 ks.

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2.0 tdi.103 kw 140ks.so ful oprema.kozen interier, klimatronik.grejaci na sedista,centralno,elektricni stakla,radio so bt,usb,novi gumi m*s (bez zameni)