Број на оглас: 3456907
Објавен на: 30.06.2020, 23:51
1 / 2

prodavam kavior Tajnata vecera

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam kavior Tajnata vecera made in Italy so dimenzii 1.80X1.20 nov
cena po dogovor
tel 075-398-235 ili viber 078-998-235 moze i zamena za klima, fizider, ili bojler