Број на оглас: 3456705
Објавен на: 30.05.2020, 22:55
1 / 9

Se prodava Peugeot 207

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvana bez nikakvi vlozuvanja se prodava