Број на оглас: 3456555
Објавен на: 14.02.2020, 20:55

kupuvam teleskop

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се бара


kupuvam poloven ili nov astronomski teleskop
reflektor minimum 130.mm parabolicno ogledalo
refraktor minimum 90mm.lupa,ili ponudete sto imate po realni ceni