Број на оглас: 3456309
Објавен на: 20.04.2021, 16:52
1 / 5

Grand vitara

6.500 €
Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GRAND VITARA 1.9 D
Vo perfektna sostojba