Број на оглас: 3456248
Објавен на: 28.02.2021, 07:47
1 / 9

Honda CR-V

6.800 €
Марка:
Honda
Модел:
CR-V
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo mnogu dobra sostojba.
Ima i komplet letni gumi so alu bandaži. Bez nikakva mana. Donesen od Švajcarija pred dve godini. Servisiran redovno I ima servisna kniska. Ima i fabrički vgradena kuka za prikolka. Dopolnitelno ima original Honda radio so Cd.Tel 078 538 307.