Број на оглас: 3456086
Објавен на: 01.06.2020, 13:00
1 / 4

Se prodava niva ( plac ) vo Tetovo

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac/niva vo Tetovo so povrsina od 5800 m2 vo patot sto ide prema Trebos blizu na Fe-Kom.
Za povekje info na tel: 070 371 104
Cena po dogovor.