Број на оглас: 3456032
Објавен на: 07.09.2020, 15:14
1 / 12

НОВИ СТАНОВИ

540 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Поткровје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Ул.Благој Ѓорев 58/2-13

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Градежната компанија ПЕСКАРА ВЕЛ ДООЕЛ од Велес продава два нови, веднаш-вселиви станови на Ул Благој Ѓорев 58/2-13, Велес (наспроти Паб Да Винчи), со квадратура од 70м2 и 68 м2. 540 евра без ДДВ За повеќе информации контактирајте не на 043/222-241

Потврден огласувач
 ПЕСКАРА ВЕЛ (претпријатие)