Број на оглас: 3455731
Објавен на: 22.04.2021, 12:22
1 / 12

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

По Договор
Mareli
11 Октомври бр.22
Велес

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на нови модели бандажи за сите возила по најдобри цени во Македонија.
Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет tuv,iso,jwl,via.
Прашања и информации
📞 076 359 101