Број на оглас: 3455579
Објавен на: 16.02.2020, 18:22
1 / 2

ski carving doneseni od EU

3.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava ski carving. ATOMIC170cm samo skite nema druga oprema 50€ fixna cena ako nesum dostapem pisete ma viber wocap pozz