Број на оглас: 3455321
Објавен на: 18.02.2020, 15:50
1 / 11

Bmw 118 Facelift

1 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezen od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan odlicno odrzan
Start stop,klimatronik odlicni fellni so novi gumi zimski continental.
Za kes ekstra cena