Број на оглас: 3455301
Објавен на: 02.08.2020, 09:48
1 / 11

Mercedes E 280 avangard Evo

9.600 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes avangard ful oprema
So Servisna knishka
Servisiran
Menjac 7g