Број на оглас: 3455265
Објавен на: 20.02.2020, 07:27
1 / 12

▪️Volvo C30

1 € 4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Volvo
Модел:
C30
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volvo c30 2.0 100kw 136ks
doneseno od italija
plateni site davacki do registracia
full oprema
aluminski bandasi


Za poveke info tel:
078323301