Број на оглас: 3454708
Објавен на: 26.09.2020, 14:37
1 / 10

Med мед

5 € Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


-Се продава ливатски мед, цена 400 денари 1 кг. Медот е сместен во канти купени од Напредок пчелка, наменети за мед ...
-Медот се наоѓа во Куманово...
Од 10 до 120 кг цена 380денари, над 120 кг цена 350ден.
Tел за контакт: 076 634 942