Број на оглас: 3454640
Објавен на: 20.04.2021, 08:10
1 / 11

RENAULT RENO CLIO MEGAN TWINGO KANGO DELOVI

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


neno clio
reno megan
reno kango
reno twingo
reno 19\9\5 i dr