Број на оглас: 3454297
Објавен на: 01.06.2020, 12:27
1 / 1

Prodavam kamion DAF FTXF95480

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2003 godina, euro 3
manual

kontakt : 070 354 127 Damjan