Број на оглас: 3454295
Објавен на: 01.06.2020, 12:27
1 / 1

Prodavam kamion DAF FTCF85

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2005 godina, euro 3
avtomatik

kontakt : 070 354 127 Damjan