Број на оглас: 3453835
Објавен на: 03.03.2021, 13:15
1 / 4

Продавам алуминиумски бандажи 17" 4X100 за Рено

200 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам четири алуминиумски бандажи 17" 4X100 од Рено Меган 2 во одлична состојба.