Број на оглас: 3453093
Објавен на: 01.06.2020, 08:58
1 / 4

Najlonski vreki kesi,најлонски вреќи кеси 40x110

4 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Najlonski vreki debelina 3 mikroni prosirni 110 visina 40 sirina .Ostanati 5400 parcinja
Imam I 47x70 za peleti jaki 6 mikrona okolu 9000 parcinja 5.5 den parce