Број на оглас: 3452887
Објавен на: 15.02.2020, 00:35
1 / 1

Se prodava nivi vo selo koince Kumanovo

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
15000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nivi vo selo Koince kumanovsko
15000 m se naodja vo selo koince
5000 m se naodja vo blizina na koinski most vo blizina ima struja i selsi vodovot
Info na 0038971354215 Oliver