Број на оглас: 3452830
Објавен на: 27.03.2020, 01:22
1 / 9

Letni gumi 185 65 15

3.600 МКД 3.800 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
185
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 letni gumi Nankang, proizvedeni 2017 godina, so sara 7 mm
https://en.wikipedia.org/wiki/Nankang_Rubber_Tire