Број на оглас: 3452758
Објавен на: 24.02.2020, 17:26
1 / 9

Magnat 145 856 активен субвуфер

3.900 МКД Цената е фиксна 4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Продавам активен субвуфер Magnat 145 856.
Користен е доста малку, во одлична состојба.
60w јачина со 8 инчен драјв.
Сликите се од вуферот.