Број на оглас: 3452398
Објавен на: 24.05.2020, 19:15
1 / 12

Дребонг,стубна бормашина,циркулар и други алати

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Циркулар со мотор 7.5 kw со би метал заштита, со можност за сечење и разбичување
Електро мотор 4.5 kw
Шмиршајбни со 1 и 2 камени