Број на оглас: 3452231
Објавен на: 02.06.2020, 12:34
1 / 10

Iznajmuvam stan vo Crnice na odlicna lokacija

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
95 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2019
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Cedomir kantardziev br.18

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se naoga vo n. Crnice na samo 5min od centarot na Skopje, nad Mvr. Pogoden za familija.