Број на оглас: 3451660
Објавен на: 12.07.2020, 12:37
1 / 1

Niva vo s.Adzimatovo

1 €
Квадратура:
4000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во село Аџиматово, наспроти селските гробишта во правец на село Црнилиште.
За повеќе информации, само на мобилен!!!