Број на оглас: 3451363
Објавен на: 28.06.2020, 17:56
1 / 5

Ford Escort 1.8 efi Vo Delovi

250 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1994
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Escort 1.8 105 ks efi za delovi se sto vi treba Prakam i po kargo inf na 077 726 148