Број на оглас: 3451008
Објавен на: 01.07.2020, 03:02
1 / 9

Se izdava stan na Bit Pazar pozadi Zegin

220 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
1970
Година на реновирање:
2012
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Krste Miriskov 17

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dvosoben namesten stan na Bit Pazar pozadi zegin.
Samo seriozni familijarni luge.
Se izdava na podolg period.