Број на оглас: 3450844
Објавен на: 20.04.2021, 09:22
1 / 10

BMW X3 2.0-150ks 2006год

7.000 € Цената не е фиксна 7.200 €
Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Ценa до регистрација 7200 евра.
Хсенон светла,паркинг сензори, два клуча и останата фул опрема од М Пакет.Без рѓосувачки знаци гаражиран автомобил купен од приватно лице.
Комплетни документи на кои ги пишува реалните 234000км.
Со него одат два пара алум бандажи летни и нови зимски гуми.
Овде му е и направен редовен сервис Оригинално bmw уље и филтри Сменети му се дискови и плочки.