Број на оглас: 3450698
Објавен на: 08.08.2020, 11:38
1 / 3

Seat altea 1,9 dizel perfekna sostojba

4.590 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1,9 dizel ful oprema lieni bandazi se si funkcionira se upotrebuva sekojdnevno nema hemisko kozmetika I sl prozveden e 2007 prvpat registriran vo svajcaria 2008 kaj nas zapisan 2006 ja imam 4 god gi imam site dokumenti od svajcaria za kolata