Број на оглас: 3450482
Објавен на: 11.08.2020, 19:20
1 / 6

Daf XF 95 SO PRIKOLKA-ODLICNI

7.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kamion Daf XF 95 ,proizveden 2000 godina,430 ks vo odlicna vozna sostojba,so novi gumi i poluprikolka Ackermann proizvedena 1989 god.vo odlicna sostojba Se prodava komplet so prikolkata Moze zamena