Број на оглас: 3450460
Објавен на: 03.07.2020, 14:09
1 / 6

Seat Leon 1.9tdi 2006g

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava leon 1.9tdi 105ks 2006g full oprema