Број на оглас: 3449855
Објавен на: 10.06.2020, 17:50
1 / 12

AUDI A6 S-LINE

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 S-LINE 3.0 TDI
2005 god
270 000
Registracija do 02.2020
F1 na volan
Greaci na sediste
Xenon/Bixenon
Parking sensor
18-Bandasi
Full Oprema
Vredi da se vidi-071 808 006
CENA PO DOGOVOR