Број на оглас: 3449000
Објавен на: 07.04.2020, 21:46
1 / 10

Kawasaki ZX10R

5 €
Марка:
Kawasaki
Вид:
Спортски
Година:
2005
Модел:
ZX10R
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Моторот е во топ состојба направен е целосен сервис и поседува многу додатна опрема. На моторот сменето е:
- Масло MOTUL 10-40 300V
- Спортски филтер за воздух K&N
- Филтер за гориво
- Звезда предна, задна и ланец D. I. D
- PUIG спортски визир
- Антифриз MOTUL и COOL средство за ладење
- Глицерин на кочници BREMBO
- Панцир црева ( комплет )
- Масло во пушки.
Моторот исто така има Ohllins стабилизатор на рачки, ауспух од ГРАНИ LEO VINCE и POWER COMMANDER III подесен со соодветна мапа и моментално е ракетен погон ( 299+).
Може и замена за кола или џип....... БАРАЈ ТЕ МЕ НА: 070385895 НА ДРУГИОТ БРОЈ ДОЛЕ НЕ ОДГОВАРАМ....