Број на оглас: 3448729
Објавен на: 18.02.2020, 19:54
1 / 3

Mini phone

1.300 МКД Цената е фиксна
Марка:
Друга марка
Модел:
L8
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOVI MINI TELFONCINJA, RABOTAT NA SITE MREZI