Број на оглас: 3448283
Објавен на: 09.02.2020, 01:10
1 / 11

vw touareg

7.300 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


klimatronic
avtomatic-tiptronik
koza
komandi na volan
tempomat
3.0tdi 224ks
17ki bandasi so novi gumi
elektrika na site stakla i letrovizori
zatemneti stakla so atest
euro kuka
bord kompiuter
tel.078434261