Број на оглас: 3448259
Објавен на: 28.02.2020, 23:38

Kupuvam Stan vo Kavadarci

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
90 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam Stan vo Kavadarci
Min. da ima 1dnevna 1spalna i 2detski
072218964
072218964
072218964