Број на оглас: 3448052
Објавен на: 23.02.2020, 15:35
1 / 2

Се продава куќа во врбеско маало

1 €
Број на соби:
7
Квадратура:
85 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
115 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1960
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
ул. Битолска 66

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во врбеско маало на ул . Битолска бр 66 - Прилеп. Лице за контакт Пандора 070/33 14 99
Илија 070/ 25 90 25