Број на оглас: 3447802
Објавен на: 24.02.2020, 10:47
1 / 1

НОВА КАСЕТА Shimano CS-HG318, 11-34T

1.050 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


CASSETTE SPROCKET SHIMANO ALTUS CS-HG31, 8 SPEED, 11-34.