Број на оглас: 3447658
Објавен на: 23.03.2020, 18:30
1 / 4

Прашак и омекнувач за алишта

200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Прашак за машинско перење на алишта, пола палета 50вреки по 10кг по цена од 300ден.
Омекнувач за алишта 10пакети, 4л цена 200ден.
Инфо: 075 317 320