Број на оглас: 3446593
Објавен на: 23.02.2020, 09:46
1 / 4

MITSUBISHI L200

65 € Цената не е фиксна
Марка:
Mitsubishi
Модел:
L200
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MITSUBISHI L200