Број на оглас: 3445042
Објавен на: 27.05.2020, 15:18
1 / 4

GUMI ,, Sava " 205 / 55 / 16 4 kom

6.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni Gumi Sava Intesa 205/55/16 4 kom= 6000 den.