Број на оглас: 3445025
Објавен на: 02.04.2020, 16:55
1 / 4

Se prodava Peugeot 807

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
807
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
Bez nikakvo vlozuvanje
Novi gumi
Registrirano do 7 2020
Cena extra