Број на оглас: 3444780
Објавен на: 29.05.2020, 15:20
1 / 11

Opel Vectra 2.0 top

2.500 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e vo top sostojba 101 edition na realni 253000 km registrirana so zelen karton so 2 para bandasi 17 letni Sava uhp2 so novi gumi staveni maj mesec (dot 20) i 15 zimski gumi Hankook.
Servisirana maslo filtri, motor na lance...
Klima ladi perfektno , el stakla el retrovizori so greaci ,komandi na volan podesiv po visina .. centalno zaklucuvanje so 2 para klucevi
Zatemneti zadni stakla atestirani vo soobrakajna
Registrirana do kraj april 2021