Број на оглас: 3443857
Објавен на: 23.02.2021, 21:56
1 / 6

FIAT BRAVO 2012godina EURO 5 EXTRA

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno zacuvana
Od oprema poseduva
Abs Esp Airbag Tempomat klimatronik komandi na volan Parking senzori Bluetooth telefon
Dizel 1.6 jtdM so 88kw (120hp) so realni km novi gumi kompletno e servisirana bez mani zabeleski i ulozuvanja
TEL ZA KONTAKT 072250043