Број на оглас: 3443679
Објавен на: 24.05.2020, 00:11
1 / 1

Termo pecka 6 kw

3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Peckata e ispravna smenata e nova stallena volna i greaci , ima i postolje so trkala
Mob: 075253789