Број на оглас: 3443676
Објавен на: 04.06.2020, 14:18
1 / 1

Termo pecka 4.5 kw

2 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malce e rabotena i e vo odlicna sostojba
Mob : 075253789