Број на оглас: 3443509
Објавен на: 29.05.2020, 08:59
1 / 8

Salomon XA Pro 3D Euro 48 / USA 13

8.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Продавам патики Salomon XA Pro 3D со големина 48 по европски мерки, или 13 по амерички. Патиките се нови, купени од Бугарија и се продаваат бидејќи бројот не му одговара на сопственикот.

Потврден огласувач
 Александар Деспотовски