Број на оглас: 3443492
Објавен на: 15.02.2020, 07:59
1 / 10

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOFLEX NAVI

4.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel Corsa 1.3cdti ecoflex, 70 kw (90 ks), 2013 godina, uvezena od holandija so realni 145.000 km, plateni davacki do registracija. Poseduva visoko nivo na oprema:
- navigacija
- touch radio
- aluminski fabricki bandasi
- komandi na volan
- tempomat